Home
» Milieu - Energie - Bouw
» Milieucyclus sessie 4: Hoe het energierecht praktisch toepassen in uw bedrijf?
Milieucyclus sessie 4: Hoe het energierecht praktisch toepassen in uw bedrijf?
Ook in 2012 biedt Confocus opnieuw een milieucyclus aan met actuele en boeiende onderwerpen. Onze deskundige en gerenommeerde gastsprekers zorgen ervoor dat u meteen up-to-date bent met de laatste wijzigingen, regelgeving en wetgeving die relevant is voor het uitoefenen van uw functie als milieucoördinator.
Niet enkel milieucoördinatoren komen in aanmerking, maar ook milieuverantwoordelijken, milieujuristen, milieuambtenaren, bedrijfsleiders van milieubedrijven, milieudeskundigen, milieuadviseurs en veiligheids- en kwaliteitsverantwoordelijken kunnen deze milieusessies bijwonen.
Als u inschrijft voor meerdere sessies, kan u trouwens deelnemen aan een voordeeltarief!
| Programma |
|
|
top  |
| |
|
1) Overzicht van het juridisch kader inzake energierecht
Gastspreker: Wouter Geldhof, advocaat, vennoot energierecht Stibbe
In een eerste deel wordt het algemene juridische kader inzake het energierecht toegelicht. Gezien het energierecht sterk Europees gedreven is, wordt ruime aandacht besteed aan de Europese energiemarktliberaliseringspakketten, hernieuwbare energie, energie-efficiëntie en emissiehandel. Vervolgens wordt de omzetting in Belgisch federaal en Vlaams gewestelijk recht toegelicht.
2) Toepassingen voor bedrijven
Gastspreker: Wouter Geldhof, advocaat, vennoot energierecht Stibbe
Na het algemeen juridisch kader gaan we enkele toepassingen na op bedrijfsniveau: energie-aankoopcontracten, hernieuwbare energieprojecten, enz. |
| Datum |
|
26/04/2012 |
top  |
| Uur |
|
13:30 - 17:00 |
top  |
| Duur |
|
1 namiddag |
top  |
| Locatie |
|
Provinciale Hogeschool (PHL), Hasselt |
top  |
| |
|
PHL (Provinciale Hogeschool Limburg),
Elfde Liniestraat 23a Gebouw D (PHL-Congress)
3500 Hasselt
Er is ruime en gratis parking voorzien.
Vanaf 13u00 is er een broodjesbuffet voorzien.

|
| Docent(en) |
|
|
top  |
| |
|
Wouter Geldhof, advocaat-vennoot energierecht Stibbe
|
| Kostprijs |
|
|
top  |
| |
|
|
Voor 1 sessie:
|
190 euro excl. BTW
|
|
Voor 5 sessies:
|
875 euro excl. BTW
|
|
Voor 10 sessies:
|
1.600 euro excl. BTW
|
|
Bij inschrijving voor 5 of 10 sessies profiteert u van een voordeeltarief! Verschillende collega’s van hetzelfde bedrijf kunnen inschrijven voor meerdere sessies, waardoor uw bedrijf op die manier ook recht heeft op het voordeeltarief!
|
|
Confocus is door de Vlaamse Overheid erkend als opleidingsverstrekker met erkenningsnummer DV.O106917. U kan dus uw inschrijving betalen via de KMO-portefeuille en zo 50% van het bedrag recupereren.
Meer info: www.kmo-portefeuille.be.
|
|
| Accreditatie |
|
|
top  |
| |
|
Elke sessie komt in aanmerking voor 3 uren permanente vorming voor de milieucoördinator
De volledige cyclus komt in aanmerking voor 30 uren permanente vorming |
| Voorwaarden |
|
|
top  |
| |
|
1. Annuleren van uw deelname kan schriftelijk tot uiterlijk 14 dagen voor aanvang van het seminarie. Na deze datum rekenen wij het volledige bedrag aan, wat ook de reden mag zijn van uw annulatie. Uiteraard verwelkomen wij graag een collega in uw plaats!
2. In geval van betwisting zijn uitsluitend de rechtbanken van Hasselt bevoegd.
3. Na ontvangst van uw inschrijving sturen wij u een bevestiging, factuur en routeplan toe.
4. Klachten over onze diensten of facturen dienen schriftelijk binnen de 10 kalenderdagen ingediend te worden. Na deze termijn worden ze niet meer aanvaard.
5. Alle betalingsverplichtingen in hoofde van de klant dienen uitgevoerd te worden in de woonplaats van de verkoper. Het bedrag van onze facturen is contant en aan ons adres betaalbaar, behalve speciale schriftelijke overeenkomst.
6. In geval van laattijdige betaling brengt elke vervallen en onbetaalde som van rechtswege en zonder voorafgaande ingebrekestelling interesten op aan een intrestvoet van 1% per aangevatte maand. De bedragen die nog verschuldigd zijn zullen overigens vermeerderd worden met een forfaitaire vergoeding van 10%.
7. Uw adresgegevens worden, mits bezwaar van uw kant, in ons bestand opgenomen en door Confocus Conferences verwerkt voor het klantenbeheer en voor direct marketing doeleinden. Uw contacten kunnen meegedeeld worden aan onze partners. U heeft het recht op raadpleging van uw eigen gegevens, op verbetering ervan en een recht van verzet op hun verwerking of communicatie met oog op direct marketing. |
| Andere locaties |
|
|
top  |
| |
|
24/04/2012, Kanaal127, Kortrijk
11/12/2012, Kanaal 127, Kortrijk
|
| Aanverwante seminaries |
|
|
top  |
| |
|
Milieucyclus sessie 5: Lucht en emissies
Milieucyclus sessie 1: De nieuwe milieuhandhaving: theorie of praktijk?
Milieuhandhaving voor lokale besturen
Milieucyclus sessie 6: Bodem
Avondsessie milieu: de milieueffectrapportage
Milieucyclus sessie 7: De milieuvergunning
Milieucyclus sessie 8: Best Beschikbare Technieken (BBT) als leidraad voor milieuzorg
Avondsessie milieu: water
Milieucyclus sessie 9: Milieuaansprakelijkheid en milieuverzekeringen
Avondsessie milieu: wijzigingen in de ADR-wetgeving 2011
Milieucyclus sessie 10: Kosten- en batenanalyse van een milieuproject
|